Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.

close

Kategorie

TREC Triumph 85 g

TREC Triumph 85 g

15 inne produkty z tej samej kategorii:

Smak orzechowo-czekoladowo-karmelowy.

TRIUMPH to pyszny wysokobiałkowy baton wyprodukowany na bazie najlepszego premiksu białkowego stosowanego w kulturystyce oraz innych sportach wyczynowych jakim jest połączenie izolatu serwatki, koncentratu serwatki, kazeinianu wapnia oraz izolatu białka soi.
TRIUMPH został stworzony nie tylko aby zaspokajać głód, ale po to, aby dostarczyć naszemu organizmowi najlepszego budulca do rozwoju wysokojakościowej muskulatury.
TRIUMPH jest nie tylko idealną przekąską pomiędzy posiłkami, ale z powodzeniem stosowany jest jako skuteczny posiłek zarówno przed jak i po treningu, który znacznie przyspiesza regenerację potreningową oraz wspomaga przyrost czystej tkanki mięśniowej.
TRIUMPH to obecnie najlepszy wysokobiałkowy baton na rynku. Nie znajdziecie w żadnym innym produkcie więcej pełnowartościowych białek, mniej węglowodanów i tak mało tłuszczy w tak dobrej cenie. TRIUMPH nawet z polewą czekoladową ma zawartość tłuszczu nasyconego oraz cukrów poniżej 1g na 100g.

1 baton 85 gramowy zawiera:
- 30 gram pełnowartościowego białka
- 1 gram cukrów
- 1 gram tłuszczy nasyconych.

skład w 1 porcji (85 g)

jednostka

rda

   Białko

30 g

 

   Węglowodany

23 g

 

   Błonnik

5 g

   

   Cukry

1 g

   

   Cukier Alkoholowy

11 g

   

   Tłuszcze ogółem

8 g

   

   Tłuszcze nasycone

1 g

   

   Cholesterol

5 mg

 

   Sód

240 mg

 

 *RDA - rekomendowane dzienne zapotrzebowanie

 Producenci