Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.

close

Kategorie

OLIMP BCAA Mega Caps 30 kap. - Blister

OLIMP BCAA Mega Caps 30 kap. - Blister

30 inne produkty z tej samej kategorii:

BCAA MEGA CAPS SĄ TO NAJBARDZIEJ SKONCENTROWANE I NAJSILNIEKSZE AMINOKWASY ROZGAŁĘZIONE NA ŚWIECIE !! 1100 mg BCAA w 1 KAPSUŁCE ! KAŻDA KAPSUŁKA OLIMP BCAA MEGA CAPS ZAWIERA PONAD DWA RAZY WIĘCEJ AMINOKWASÓW BCAA NIŻ INNE PRODUKTY !

BCAA MEGA CAPS - Wyjątkowo silnie skoncentrowana kompozycja krystalicznych, farmaceutycznych aminokwasów rozgałęzionych BCAA (leucyny, waliny i izoleucyny) w stosunku 2:1:1 wzbogacona dodatkowo witaminą B6. BCAA - podobnie, jak witaminy, należą do substancji egzogennych, co oznacza, że muszą być dostarczane z pożywieniem. Spełniają one bardzo ważne funkcje fizjologiczne, tj. budulcowe, energetyczne i regulacyjne: - stanowią ok. 35-40% tkanki mięśniowej organizmu; - jako jedyny, niemożliwy do zastąpienia substrat energetyczny, łączą szybki nieekonomiczny metabolizm glukozy z wolnym ekonomicznym metabolizmem kwasów tłuszczowych; ten kierunek działania nabiera szczególnego znaczenia w trakcie wysiłku, szczególnie interwałowego - o zmiennej intensywności - takiego, z jakim mamy do czynienia w wielu dyscyplinach sportowych, w treningach kulturystycznych i na zajęciach fitness; - ograniczają rozpad(katabolizm) i nasilają odbudowę(anabolizm) białek - poprawiają bilans azotowy, dzięki czemu przyspieszają adaptację wysiłkową sportowców, szczególnie w dyscyplinach siłowych, szybkościowo - siłowych i wytrzymałościowo - siłowych BCAA regulują gospodarkę tłuszczową i węglowodanową - potęgują rozpad i utrudniają gromadzenie się w organizmie tłuszczu zapasowego. Intensyfikacja przemian tłuszczowych przez wolne BCAA, odbywa się zarówno na poziomie regulacji ogólnoustrojowej, jak też na poziomie metabolizmu tkanki mięśniowej i tłuszczowej - jest to zjawisko adaptacyjne, umożliwiające zachowanie równowagi życiowej, w głodzie i podczas długiej wytężonej pracy. Zapotrzebowanie na BCAA wzrasta znacząco w trakcie i po wysiłkach fizycznych, w stresie, w drugiej połowie życia (po 40 - stce) oraz w dietach redukcyjnych (odchudzających).

ZASTOSOWANIE: Olimp BCAA MEGA CAPS polecamy: - sportowcom wyczynowym i ćwiczącym rekreacyjnie, dla zabezpieczenia energetyki pracy, przyspieszenia regeneracji powysiłkowej oraz poprawy siły, masy i wytrzymałości mięśni szkieletowych; - osobom z nadmiarem tkanki tłuszczowej dla przyspieszenia efektów odchudzania i stabilizacji niskiego poziomu wagi.

SPOSÓB UŻYCIA: Zalecana dzienna porcja: 5 kapsułek 3 razy dziennie przed śniadaniem, przed treningiem, po treningu lub przed snem.

SKŁADNIKI: wolne aminokwasy: L-leucyna, L-walina, L-izoleucyna, , celuloza mikrokrystaliczna i sorbitol - substancje wypełniające; stearynian magnezu - substancja przeciwzbrylająca, witamina B6, żelatyna - otoczka kapsułki

Wartość odżywcza

3 kapsułki

15 kapsułek

na 100 g

Wartość energetyczna

67,7 kJ / 16,2 kcal

541,73 kJ / 129,6 kcal

1655 kJ / 396 kcal


Białko w tym:
BCAA*

3,9 g
3,3 g

19,5 g
16,5 g


97,46 g
84,77 g

w tym:

* L-leucyna

1,65 g

8,25 g

42,24 g

* L-walina

0,825 g

4,125 g

21,12g

* L-izoleucyna

0,825 g

4,125 g

21,12 g

Węglowodany

0,06 g

0,30 g

1,55 g

Tłuszcz

0,0 g

0,0 g

0,0 g

wit. B6

0,78mg(39 % ZDS**)

3,90 mg (195 % ZDS**)

20mg

* aminokwasy rozgałęzione
** %ZDS -procent realizacji zalecanego dziennego spożycia przez porcję

 Producenci